Kurs Wideo

Co zyskujesz?

Szkolenie dla Państwa zostało nagrane na sali wykładowej

#

Co zyskujesz?

Szkolenie dla Państwa zostało nagrane na sali wykładowej.

Dokładnie tak jak  szkolenie stacjonarne cała wiedza jaka jest potrzebna do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu została przekazana w prosty  i zrozumiały sposób.

Na szkoleniach przerabiamy mnóstwo zadań problemowych i dokładnie tak postąpiliśmy w przypadku nagrania szkolenia dla Państwa. Wszystkie zadania zostały wytłumaczone i dokładnie rozpisane na tablicach.

Naprawdę zdajemy sobie sprawę z faktu, że w szkoleniach często biorą udział żony kierowców które na co dzień pracują jako położne, fryzjerki itd. i nigdy nie miały do czynienia z transportem.

Dlatego szkolenie dedykujemy wszystkim osobom które nigdy nie pracowały w transporcie.  Przygotowany przez nas kurs nie zapomina też o kierowcach  i właścicielach firm transportowych którym już po wielu latach od zakończenia nauki też jest ciężko zdać  egzamin  na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego z wynikiem pozytywnym.Gotowy żeby zacząć?

Dołącz do tysięcy osób, które dzięki wspaniałemu przygotowaniu w firmie KOAL zdobyli Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego
Zacznij kurs już dzisiajInformacja:
Odtwarzanie materiałów szkoleniowych zostanie udostępnione Zamawiającemu pod adresem IP, na którym została dokonana rejestracja w serwisie koal.pl.